KURUMSAL

Aqua

Endüstriyel temizlik ve hijyen sektöründe, ​ müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile kısa sürede  pazarda kendine yer bulmuş bir firmayız.
Ekvator Hijyen San. Tic. Ltd. Şti. olarak ekip çalışmasına önem veren, kaliteli ürün ve hizmet veren,  teknolojik gelişmelere duyarlı, kullanıcı odaklı, değerlerini koruyan ve sürekli geliştiren, şeffaf yönetim anlayışına sahip, dinamik ve donanımlı ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışında sektörde varlığından söz ettirmeye devam ettirecektir.  

MİSYONUMUZ

Ekvator Hijyen olarak başladığımız günden bugüne kadar olduğu gibi, hedefimiz her zaman ihtiyaçları doğru bir şekilde değerlendirerek doğru ürünleri doğru müşterilere sunmak,

Kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamak,

Sektörel yenilikleri yakından takip etmek ve tüm dünyada sektörümüzle ilgili araştıramalarımızı kaliteye verdiğimiz önemle tanıtmak ,

Ürün sağladığımız iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.


VİZYONUMUZ 
Teknolojik ve Sektörel gelişmelerin ışığında hizmetlerini çeşitlendirmiş, ulusal düzeyde yapılanmasını tamamlamış, yerli ve yabancı firmalar ile rekabet edebilen ve tercih edilen bir firma olmaktır.